top of page

pá 24. 6.

|

MyWebinar

Stárnutí a možnosti jeho zpomalení (1)

Na webináři se dozvíte, proč stárneme, co se děje při stárnutí s naším tělem na buněčné úrovni. Dozvíte, jak lze změny, ke kterým s postupujícím věkem v našem organizmu dochází, zpomalit. Jak můžete své stárnutí ovlivnit. Webinářem vás provede expert v této oblasti, pan Andrej Zasenko, mikrobiolog.

Registrace na webinář jsou již, bohužel, uzavřeny
Zobrazit další události
Stárnutí a možnosti jeho zpomalení (1)
Stárnutí a možnosti jeho zpomalení (1)

Time & Location

24. 6. 2022 19:00 – 20:30 SELČ

MyWebinar

About the event

Stárnutí je nevyhnutelný biologocký proces. Je spojen s více či méně viditelnými změnami organizmu.  Je to normální průběh lidského života. 

S postupem věku se mohou začít objevovat tzv. nemoci seniorského věku. Bohužel, u někoho může dojít i k předčasnému stárnutí, což znamená, že tyto nemoci nastupují dříve, než je normální.

Vědeli jste, že je do jisté míry možné ovlivnit, jak brzy vás nemoci seniroského věku postihnou a jak budou závažné?

 

Na webináři Stárnutí a možnosti jeho zpomalení se dozvíte o podstatě a mechanismech stárnutí organizmu, jak jej vysvětlují jednotlivé teorie stárnutí, a co vše se s vaším tělem, zejména na buněčné úrovni, děje. O buněčném stárnutí pojednává telomerová teorie stárnutí, která je hlavním tématem tohoto webináře.

Dozvíte se, co jsou telomery, co se s nimi v průběhu vašeho života děje, k čemu je dobrá  telomeráza a jak tyto změny a jejich dynamika ovliňují vaši kondici, zdraví a rychlost, s jakou stárnete.

Pochopení těchto faktů vám pomůže uvědomit si, jak sami můžete pracovat na tom, abyste stárli co nejpomaleji a co nejdéle si udrželi dobrou kondici a co nejlepší zdraví.

Jsme velice rádi, že vás webinářem může provést pan Andrej Zasenko, mikrobiolog, který se tématu možnosti zpomalení stárnutí věnuje už téměř dvě dekády. O jeho hojně  navštěvovaných přednáškách jste, pokud se o věc zajímáte, museli již slyšet.

Zaregistrujte se na bezplatný webinář Stárnutí a možnosti jeho zpomalení co nejdříve, počet míst v online místnosti je omezen.

S předsthem před webnřem vám zašleme e-mail s přihlašovacími údaji a pokyny. Zároveň obdržíte stejnojmenou e-knihu. Doporučujeme si knihu před webinářem projít, abyste již měli určité povědomí a téma, které je jinak velmi náročné, mohli lépe vstřebat.

Těšíme se na shledání 22.6. 2022 19:30 na MyWebinar.

Tato událost má skupinu. Ke skupině se můžete připojit ihned, jakmile se na událost registrujete.

Share this event

Informace o události: Events
Informace o události: Blog2 Custom Feed
bottom of page