top of page
ETALON CELL kúra na 365 dní

ETALON CELL kúra na 365 dní

Epigenetický výživový doplněk pro zpomalení projevů stárnutí

Přespivá k vitalizaci, pružnosti a hydrataci pokožky, podílí se na dělení buněk a omlazení imunitního systému, zpomaluje stárnutí organismu, podporuje kognitivní funkce (paměť, pozornost a mentální schopnosti). podporuje tvorbu T-lymfocytů

Není to lék

ETALON Cell je epigenitický výživový dopněk, který obsahuje jedinou známou patentovanou výživovou složku, která prodlužuje krátké lidské telomery tím, že dočasně aktivuje enzyme telomerázu. Tím zpomaluje proces stárnutí buněk, a to i u buněk imunitního systému. ETALON Cell rovněž podporuje zvýšení hladiny energie.

ETALON Cell obsahuje silnou kombinaci antioxidantů, které chrání buňky, DNA, kmenové buňky a telomery před oxidačním stresem, živiny, které podporují kmenové buňky, což zase podporuje přirozené mechanismy omlazení. Podporuje přirozenou buněčnou regeneraci a zvyšuje počet buněčnych dělení.

Laboratorními studiemi mitotického dělení somatických buněk bylo prokázáno, že redukce telomer je jedním z hlavních mechanismů způsobujících:

 • Omezení buněčného dělení
 • Související zrychlení degenerativních procesů, včetně stárnutí orgánových systémů.

Ukázalo se, že délka telomer (krátké telomery) ovlivňuje vývoj nemocí a patologií, jako jsou bronchiální astma, atopická dermatitida a psoriáza, revmatoidní artritida, systémový lupus erythematodes, předčasné stárnutí a dysfunkce celého imunitního systému, koronární srdeční selhání, chronické srdeční selhání, ateroskleróza, infarkt myokardu, osteoporóza, diabetes mellitus 1. a 2. typu, Alzheimerova choroba, Parkinsonova choroba, demence, cirhóza, metabolický syndrom a další.

S věkem se lidem nejen zkracují telomery, ale také se snižuje počet cyklů buněčného dělení. Proto lze telomery považovat za marker obecného biologického stárnutí.

V důsledku dlouhodobého příjmu doplňku stravy buněk ETALON (minimální délka 12 měsíců) byla prokázána schopnost zvýšení aktivity telomerázy. Na základě srovnání krevních testů bylo prokázáno, že ETALON Cell je schopen prodloužit telomery, a tím oddálit „stárnutí" buňky.

 • DOPORUČENÍ OHLEDNĚ UŽÍVÁNÍ

  Epigenetický nutraceutical ETALON Cell a jeho podávání jsou navrženy tak, aby zohledňovaly strach vyvolávající informace o rizicích rozvoje rakoviny.

  ETALON Cell mírně stimuluje aktivitu telomerázy a hladina enzymu stoupá pouze v bezpečných mezích (je vzato v úvahu tzv. „Telomerázové počítadlo"). Při užívání ETALON Cell jsou onkologická rizika starších pacientů snížena v důsledku obnovy buněk imunitního systému.

  Použití doplňku stravy ETALON Cell významně sníží počet buněk s krátkými telomerami.

  Doporučený průběh aplikace přípravku ETALON po dobu 12–18 měsíců s přestávkou 1,5–2 roky a opakování aplikace (další fáze užívání).

   

  Věk

  Roční kúra

  50-60 let

  2 kapsle denně

  60-75 let

  Jeden až dva měsíce – 4 kapsle denně, dále 2 kapsle denně

  nad 75 let

  4-6 měsíců 4 kapsle denně, dále 2 kapsle denně

 • Výhody ETALON Cell

  • Obsahuje jedinou známou patentovanou výživovou složku, která prodlužuje krátké lidské telomery
  • Dočasně aktivuje telomerázu - enzym, který prodlužuje telomery
  • Zpomaluje proces stárnutí buněk, a to i u buněk imunitního systému
  • Podporuje zvýšení hladiny energie
  • Obsahuje silnou kombinaci antioxidantů, které chrání buňky, DNA, kmenové buňky a telomery před oxidačním stresem.
  • Obsahuje živiny, které podporují kmenové buňky těla, což zase podporuje přirozené mechanismy omlazení
  • Podporuje přirozenou buněčnou regeneraci a zvyšuje počet buněčnych dělení
 • Složení

  Vitamin D - 400 IU,   kyselina hyaluronová - 15mg, extrakt   Astragalus Membranaceus  - 47,5mg,  

  Extrakt z astragalusu obsahuje: astragalosidy, flavonoidy, polysacharidy, fytosteroly, pigmenty, aminokyseliny, betain, cholin, nenasycené mastné kyseliny (linolové)

  Další přísady: kukuřičný škrob, rostlinná celulóza, rostlinný glycerin, čištěná voda

  Neobsahuje žádné umělé aroma nebo sladidlo, bez konzervačních látek, bez cukru, bez škrobu, bez mléka, bez laktózy, bez sóje, bez vajec, bez glutamátu, bez pšenice, bez kvasinek, bez stearátu hořečnatého

 • Upozornění

  Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nepoužívejte jako náhradu pestré stravy.

29 960,00 KčCena
včetně DPH |
Stránka produktu: Stores Product Widget
zkracovani-telomer-starnuti.png

AKTIVÁTOR TELOMERÁZY

Zpomaluje stárnutí buněk

Stránka produktu: Obrázek
bottom of page